بسم الله الرحمن الرحیم

اربعین بستر ظهور

اربعین حسینی با تکیه بر معارف انقلاب اسلامی می تواند مردم بخصوص جوانان را با نقش خود بعنوان موتور پیشران حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنافداه )آشناتر نموده ، موجب “ایمان افزایی متعهدانه” در میان مردم شده و گفتمان عمومی دولت خواهی اسلامی را که ادامه ی دولت خواهی حسینی است را در کشور مشتعل سازد و زمینه ها را برای تشکیل دولت جوان حزب اللهی در جامعه ، یعنی آزاد سازی خرمشهرهای در پیش و شتاب گیری حرکت انقلاب در گام دوم فراهم آورد. بر این اساس استفاده از این فرصت برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی یکی از وظایف مهم همه دلباختگان و دلسوزان انقلاب اسلامی می باشد که طرح حاضر در صدد هم افزایی مجموعه های همسو در جبهه انقلاب اسلامی است.

تجربه بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی در اربعین ۹۸ در اعزام حدود ۴۰۰ مبلغ و برپایی ۲۲ نمایشگاه در شهرهای مقدس نجف، کربلا و مسیرپیاده روی اربعین الگوی مناسبی است برای ایجاد یک حرکت عمومی توسط حلقه های میانی در تعبیر مقام معظم رهبری است تا سرانجام این حرکت عمومی کشاندن نسل جوان متعهّد به عرصه‌ی مدیریّت کشور و گامی محکم در جهت تحقق دولت جوان حزب اللهی باشد. محتوا و پشتوانه فکری اجرای این طرح بر محور کتب ده گانه مکتب انقلاب اسلامی که با تکیه بر اندیشه امامین انقلاب گردآوری شده است، خواهد بود. امروز نهضت امام حسین(ع) و کار ناتمام عاشورا به مرحله ی تحقق دولت اسلامی در ایران رسیده و به تبع آن زمینه سازی ظهور از طریق تحقق تمدن نوین اسلامی است.
اگر امام حسین(ع) بدنبال تشکیل دولت حق بود و اگر دولت حقِ حضرت حجت(عج) ، اتمام کار نیمه تمام امام حسین(ع) است و اگر انقلاب اسلامی مقدمه ظهور است و اگر این مقدمه پنج مرحله دارد و اگر الان در مرحله ی سوم هستیم پس امروز حضور و انجام تکلیف در این مرحله حضور در همان میدانی است که امام حسین (ع) در آن قرار دارد. اکنون مسأله این است که چگونه با استفاده از فرصت اربعین می توان این مکتب فکری انقلاب را در روح و جان عاشقان اباعبدالله(ع) جاری نمود؟

اخبار و رویدادها

کتب و مقالات

null

کتاب اربعین بستر ظهور - ویرایش مهر ۹۹

برای دانلود، کلیک کنید ...

کتاب اربعین بستر ظهور

این کتاب در راستای شرح تابلوهای اربعین و تبیین رابطه اربعین و ظهور حضرت ولی عصر (عج) و همچنین وظیفه ما در این زمانه تدوین شده است.

null

کتاب اربعین بستر ظهور - دانش آموزی

برای دانلود، کلیک کنید ...

کتاب اربعین بستر ظهور

این کتاب در راستای شرح تابلوهای اربعین و تبیین رابطه اربعین و ظهور حضرت ولی عصر (عج) و همچنین وظیفه ما در این زمانه تدوین شده است.

null

جزوه اصول روایتگری

ویژه راویان تابلوهای اربعین
برای دانلود، کلیک کنید ...

جزوه اصول و فنون روایتگری

در این جزوه سعی شده به برخی نکات اصلی دراصول و فنون روایتگری اشاره شود که به کار بستن آن ها ، توانایی روایتگری را افزایش می دهد.

null

جزوه احادیث زیارت

احادیث منتخب در مورد زیارت
برای دانلود، کلیک کنید ...

جزوه احادیث زیارت

منتخبی از احادیث مربوط به فضیلت زیارت امام حسین (ع) و مقام ایشان

مسابقه کتابخوانی

مسابقه بزرگ کتابخوانی اربعین
زمان برگزاری: ۱۷ الی ۳۰ مهر ۱۳۹۹
مهلت ارسال: پاسخنامه را حداکثر تا روز چهارشنبه ۳۰ مهر به شماره ۰۹۰۲۸۴۸۷۱۵۳ در پیامرسان ایتا یا واتساپ ارسال نمایید.
در خاتمه به نفرات برتر، جوایزی نفیس اهدا خواهد شد.

برای دانلود منابع مسابقه روی دکمه زیر کلیک کنید:

تصاویر

صوت

فیلم