وصیت نامه شهید پاکیاری

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر امام زمان(عج) و نائب برحقش، سلام و درود بر امام خمینی(ره) این رهبر خروشان، عبد خالص مرد خدا، عالم خداشناس، عارف خدا ترس، حافظ دین، ولی فقیه، پیشوای شب زنده‌داران، پناهگاه مستضعفان، رسواکننده آمریکای جهانخوار که مردانه در عین پیری، قامت مقابله و استقامت در برابر یزید دوران بر افراشت و با توسل به خدا و اجدادش محمد(ص) و علی(ع) و حسین(ع) و به یاری علم و معرفتش جهان تشیع را در سنگر عظیم و مستحکم جای داد و ملت را در راهی که انتهایش و هدفش جز خدا نبود، رهنمون گشت. امامی که زندگیش را وقف هدفش کرد و خود سوخت تا جامعه را روشنی بخشد، تا مردم راه درست را پیدا کنند.

برادران و خواهران عزیزم، من به شما توصیه می‌کنم که امروز باید شکرگزار نعمت الهی یعنی ولی فقیه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای باشید که فرزند راستین امام است و شکرگزار خداوند بزرگ باشید. امروز سرپیچی و عدم اطاعت از ولایت فقیه نافرمانی رب بوده و خروج از عبودیت حق، مبادا از آن غفلت ورزید.

خدایا این حامی مستضعفان جهان و رسوا کننده خط‌های انحرافی نهروانیان و پیروان دروغین مکتب سرخ شهادت حسین(ع) و کوبنده آمریکا را نگه دار تا با دستان پرتوانش پرچم پر افتخار لا اله الا الله را به دست همه عاشقان مکتب حسین(ع) به دست امام زمان (عج) تحویل نماید.

ای امت حزب‌الله نصیحت‌های دلنشین رهبر انقلاب را گوش فرا دهیم و با جان و دل به آن عمل کنیم. سعادت دنیا و آخرت ما درآن است، بیایید دست وحدت و برادری به یکدیگر بدهیم تا اسلام را به دنیا معرفی نماییم.

برادران و خواهران تواضع و فروتنی را راه و روش خود در زندگی قرار دهید و با زیر دستان خود با خوشرویی برخورد کنید. اهل دعا و نیایش با پروردگار خویش باشید. در هر حال توکل برخدا داشته باشید. به اهل بیت عصمت و طهارت خصوصا مولا علی(ع)، حضرت زهرا(س) و امام حسین(ع) علاقه خاص داشته باشید.

سعی کنید عدالت دوست و اهل عمل باشید. با خانواده بسیار مهربان باشید. سفارش به خانواده و دوستان که با اراده تمام و محکم آماده ترویج دین و دفاع از مذهب اثنی عشر باشید.

به زیارت اهل قبور که می‌روید فکر کنید آنان دیروز چه کسانی بودند و امروز چه شدند و چگونه بودند و امروز کجا هستند.

صله رحم را فراموش نکنید. سفارش می کنم به قرائت قرآن و فکر کردن و عمل کردن به آن. سفارش می‌کنم به دوری کردن ازغیبت بندگان خدا. نماز اول وقت و استغفار را فراموش نکنید. نیکی کردن در حق فقرا را فراموش نکنید.

سفارش می‌کنم قسمتی از مالم را به عنوان مظالم عباد برایم اختصاص دهید. بدانید که دنیا سرای گذر است و آخرت جای ماندن، پس عبادت خدا را بجای آورید و خدمت به خلق کنید و توشه برای آخرت بردارید.

پروردگارا از درگاهت درخواست عفو و بخشش دارم.

خدایا مقام شهدای ما را برتر و متعالی تر بگردان.

خدایا یگانه پرچم لا اله الا الله را بر بام جهان به اهتزاز در آور.

خدایا ما را با محبت دودمان پیامبر بمیران و با محبت آل محمد در قیامت محشور بفرما.

خدایا دامهای شیطانی هر لحظه و روز به روز برای ما گسترده است. ما را از افتادن در این دامها نگهدار.

خدایا به تمام دوستان و خانواده توفیق خدمتگزاری به اسلام و مردم خوب عنایت بفرما.

خداوندا تو می‌دانی ما برای برپایی پرچم دین تو قیام کردیم، پس ما را به عنایت خود همراهی فرما.

محسن پاکیاری

یکی درد و یکی درمان پسندد

یکی وصل و یکی هجران پسندد

من از درمان و درد و وصل و هجران

پسندم آنچه را جانان پسندد

ارسال نظر